FIRST STAGE OF 2015 COWBELL NATIONAL SECONDARY SCHOOLS Result for Plateau (Senior)

cowbell image

2016 Cowbell National Secondary Schools Mathematics Competition - Click Here to Read Details
CANDIDATE SCHOOL SEX AGE SCORE
OBJ. THEORY %
1 IHEAGWARAM CHIBUIKEM SAMUEL REDEEMED PEOPLES ACADEMY, JOS M 14 36 20 56
2 ABOWU UNEKWU CELINA BAPTIST HIGH SCHOOL, OPP. NARAGUTA F 15 38 14 52
3 ZINKAT JESSICA REDEEMED PEOPLES ACADEMY , JOS F 15 38 13 51
4 IBRAHIM GLADYS ZIGWAI BETHANY CHRISTIAN ACADEMY F 14 38 12 50
5 ATIYAYE FAITH OMEGA HIGH SCHOOL, JOS F 16 40 5 45
6 AUWAL AHMAD ALI F. G. C. JOS M 16 32 12 44
7 YAKZUM DANIEL RITKAT BAPTIST HIGH SCHOOL, JOS M 16 30 13 43
8 UMEH IFEBUNANDU JOSHUA AIRFORCE MILITARY SCHOOL, NAF BASE, JOS M 17 30 12 42
9 ODINKARU STEVE SAINT ACADEMY, JOS M 15 34 6 40
10 UGWABUIKE IFEANYI SAINT ACADEMY, JOS M 15 30 10 40
11 ELUMELU OWOICHOCHE DAVID ITF STAFF SCHOOL, JOS M 15 36 3 39
12 ONYZACHOLAM CHIEMERIGO ST PAUL’S ACADEMY M 14 30 9 39
13 PAM EMMANUEL BADUNG SCIENCE DAY PRIVATE SCHOOL, BAUCHI RING RD M 15 32 6 38
14 WAMYIL SYLVANUS JOSEPH FEDERA GOVERNEMNT COLLEGE, JOS M 15 38 0 38
15 CHUKWUMA KINGSLEY SAINT MURUMBA COLLEGE, JOS M 15 38 0 38
16 OGARAKU JUSTINE REDEEMED PEOPLES ACADEMY M 15 38 0 38
17 IBE KINGSLEY U. B. M. S. S. M 15 34 3 37
18 NNOLI BONAVENTURE C. SAINT PAULS ACADEMY, JOS M 14 24 13 37
19 OROONIYI EMMANUEL OLUWATOYIN SAINT JOHNS COLLEGE, JOS M 16 28 9 37
20 MBAK SUNDAY NAANRET OMEGA HIGH SCHOOL, JOS F 14 28 8 36
21 OLOJO COLLINS COMMAND SECONDARY SCHOOL, JOS M 15 36 0 36
22 EJIM MOSES EXCELLENCE BRIDGE INTERNATIONAL, JOS M 15 34 2 36
23 AZOJI MARVEL CHUKWUKA BETHANY CHRISTIAN ACADEMY , BARKIN LADI M 16 36 0 36
24 AGU CHUKWUEMEKA E. BAPTIST HIGH SCHOOL M 15 22 13 35
25 OBASI CHIDINMA HANNAH AIRFORCE GIRLS COMPREHNSIVE F 14 28 7 35
26 ZAINAB ABDULRAZAK HIKMAH COLLEGE, KATAKO JUNCTION F 16 34 0 34
27 TYAMOL PEACE KEFAS ROYAL HIGH SCHOOL, BOKKOS F 14 34 0 34
28 BADEWA MAYOWA ENIC INTERNATIONAL ACADEMY M 15 30 4 34
29 OKEKE NKIRUKA GOOD SHEPHERD COLLEGE, COCIN F 16 24 9 33
30 NWANOZIE OGOCHUKWU JOAN ENIC INTERNATIONAL ACADEMY F 16 24 9 33
31 EMMANUEL NANPHAH GLADYS SAINT HELENS, TAMBES PANKSHI F 15 30 2 32
32 DANGYIL DIENAAN DAVID C. K. C. C, SHENDAM M 16 30 2 32
33 SADO HAUWA MUSA COMMAND SECONDARY SCHOOL, JOS F 15 32 0 32
34 EJOH OGHOGHO TARHYEL FAITH ACADEMY SCHOOL, M 15 24 8 32
35 DOGARA EBENEZER JOHN ECWA STAFF SCHOOL, JOS M 17 32 0 32
36 NWOSU EMMANUEL FAITH ACADEMY SCHOOL, RIGHARD M 15 32 0 32
37 YUSUF ATSEMEWA RAHAB G. H. S. GINDIRI F 16 32 0 32
38 AUDU JANE SAINT LOUIS COLLEGE, JOS F 15 28 3 31
39 AGBIR BEM GODFERY SAINT JOHN VIANNEY SEMINARY, B-LADI M 16 24 7 31
40 JERRY IYALE SIMON ROCHAS FOUNDATION, COLLEGE, M 17 22 9 31
41 NDALBE MWENZAKAH GOPUK C. S. S., BALLANG KALP M 18 30 0 30

Practice Cowbell Past Questions Online with Detail Solutions – Click Here

2016 OLYMPIAD FINAL ROUND RESULTS IS OUT! – Click Here to See Results, dates and venues of International Olympiad Competition

Sunday Online Bible Quiz Competition - Win FREE Airtime - Participation is FREE! - Click Here to Participate

2015 Cowbell National Secondary Schools Mathematics Competition Questions and Answers are available for download – Click Here to Download
Access and attempt WAEC and NECO Past Questions Online in over 13 subjects – Click Here
Results arranged in alphabetical order of participating schools (for easy navigation) available for download. Contact Tests Administrator, ASSURE Educational Services, 07063397940, 08050701465, or e-mail admin@assure.com.ng

42 DOWOH ROHI OMEGA HIGH SCHOOL, KWANGA M 16 30 0 30
43 ADAMU SAIDU ADAMU GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, BASSA M 30 0 30
44 NANYAYA JOEL BAPTIST HIGH SCHOOL, M 14 30 0 30
45 HAYAB ZENOM GRACE GIRLS HIGH SCHOOL, GINDIRI F 16 30 0 30
46 ARTHUR JEREMIAH MESSIAH COLLEGE, GANAROPP BLADI M 16 26 4 30
47 DANIEL EMMANUEL NAKAM MEMORIAL, PANYAM M 17 24 6 30
48 OKOYE DOMINIC SAINT VIANNEY SEMINARY, BARKIN LADI M 17 18 12 30
49 GARBA ISAAC JOHN COLLEGE OF MARY IMMACULATE, JOS M 15 30 0 30
50 LUKAJUMMA EZRA GONERIT MEMORIAL COLLEGE, KANKELGA TUWAN M 14 28 1 29
51 NNAJI LUCY C. UNITED BAPTIST MODEL SCHOOL, TAFAWABALEWA F 17 26 3 29
52 WUYEP ASENETH DINCHI AIRFORCE GIRLS SCHOOL, JOS F 15 28 0 28
53 MAKOLO FIDELIS MAKOLO SAINT JOSEPHS COLLEGE, VOM M 15 20 8 28
54 JOHNSON MUDIMDANG GRACE OF GOD SECONDARY SCHOOL, SHENDAM M 16 22 6 28
55 AUGUSTINE REJIOCE EBI FOUNDATIONS ACADEMY, TUNDUN WADA F 18 18 10 28
56 SARATU ASABE ISAH FOUNDATIONS ACADEMY, TUNDUN WADA F 18 28 0 28
57 BROWN VIONA RHEEMAVILLE CHRIST ACADEMY F 14 26 2 28
58 RWAMKO NAWLIR PONFA GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, SABONGIDA M 17 28 0 28
59 SUNDAY ESHOMUEMHE SAMUEL AIRFORCE MILITARY SCHOOL, NAF BASE, JOS M 17 14 14 28
60 OGBUJI CHIAMAKA BLESSING SAINT PAULS ACADEMY, JOS F 15 24 4 28
61 ARUMONA MIRACLE UROKO BAPTIST SCIENCE GRAMMAR SCHOOL, YANTRAILER M 17 28 0 28
62 UMAR IBRHIM ADAM ESTEEM PRIVATE SCHOOL, DUALA NASSARAWA M 17 20 8 28
63 JOSEPH MOSES MWANSAT COLLEGE, MAMGU M 15 24 4 28
64 OLASUNKANMI JESUFERANMI FOUNDATION HIGH SCHOOL, JEUICHO M 14 24 3 27
65 JOSIAH JOHN BAPTIST SCIENCE GRAMMAR SCHOOL, BAUCHI M 14 26 1 27
66 DELPHINE ENOCK NANBAK SAINT HELENS, TAMBES PANKSHI F 15 26 0 26
67 AJAYI LUCKY MESHACK BAPTIST ACADEMY, JOS M 16 26 0 26
68 NENDIRMUN MICHAEL SUWA F. P. S. S., KABWIR M 26 0 26
69 USMA HABILA MARYAMU AIRFORCE GIRLS COMPREHNSIVE, WAEC OFFICE F 15 22 4 26
70 LAKAN NANLA OTHNIEL SANIT JOSEPHS COLLEGE, VOM M 16 26 0 26
71 UMEKWE CYNTHIA CHINONYE F. C. W. A. STAFF SCHOOL, FARINGADA F 15 26 0 26
72 EZE ODUMEGWU CHIBUIKE LEARNING FIELD INTERNATIONAL, JGIZAPATA M 16 20 6 26
73 THOMAS TONGPAN BETHEL HIGH SCCHOOL, JOS M 16 26 0 26
74 OKAFOR GRACE AMARACHI BETHEL HIGH SCCHOOL, KUFUG LONGUW F 16 24 2 26
75 ALLE BOLA SAIT PIRANS HIGH SCHOOL, ZARAZON F 15 18 8 26
76 OGHENOVO JOSHUA COCIN SECONDARY SCHOOL, PAPIN KOWA, JOS M 13 20 6 26
77 LAKAI NIMZE DOMYA GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, PANKALA F 16 26 0 26
78 NENNAP DAVID SAINT AUGUSTINES ACADEMY M 16 24 2 26
79 MUSA KHALIFA OLAYINKA COMMAND SECONDARY SCHOOL, M 15 20 5 25
80 BENEDICT OKO MICHAEL ABBAH MEMORIAL COLLEGE, AIRPORT ROAD M 16 24 1 25
81 DAODU JOSEPH AYODELE SUNSHINE INTERNATIONAL SCHOOL, JOS M 17 18 7 25
82 MORAH IRENE KOSISO CHUKWU SAINT LOUIS COLLEGE, JOS F 15 18 6 24
83 AMWE ELIJAH JUNUCO HIGH SCHOOL, JOS M 16 24 0 24
84 NWEKE MOSES SAINT ACADEMY, JOS M 15 16 8 24
85 LAWRENCE GIDEON GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, KERKER M 18 24 0 24
86 HABIBA MUHAMMED KABEER HIKMAH COLLEGE, KATAKO JUNCTION F 14 24 0 24
87 OKOLI PRECIOUS UNITED BAPTIST MODEL SCHOOL, TAFAWABALEWA F 14 22 2 24
88 SAMSON MATTHEW GUTOM GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, POEHIP M 15 24 0 24
89 WAYAS NANA ISHIDI GONERIT MEMORIAL COLLEGE, KANKELGA TUWAN F 17 24 0 24

Practice Cowbell Past Questions Online with Detail Solutions – Click Here

2016 National Common Entrance Examination into JS 1 Federal Unity Colleges - Preparation in Progress - Click Here

2015 Cowbell National Secondary Schools Mathematics Competition Questions and Answers are available for download – Click Here to Download
Access and attempt WAEC and NECO Past Questions Online in over 13 subjects – Click Here
Results arranged in alphabetical order of participating schools (for easy navigation) available for download. Contact Tests Administrator, ASSURE Educational Services, 07063397940, 08050701465, or e-mail admin@assure.com.ng

90 OLUBIYO DARE SOLOMON ABBAH MEMORIAL COLLEGE, AIRPORT ROAD M 15 24 0 24
91 USA LUKA BITRUS GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, GWONG M 17 24 0 24
92 ZHATTAU CHUMNAN STARTRITE HIGH SCHOOL, BUKURU, JOS M 16 24 0 24
93 TOLUWASE OROGBEMI HOSANNA INTERNATIONAL COLLEGE, JOS M 15 24 0 24
94 LOBADUNGZE MAFENG EDUCARE CHOSEN HIGH SCHOOL, M 15 24 0 24
95 OKAFOR CHISOM EMINET BEACON HIGH SCHOOL, JENTA APATA F 15 24 0 24
OLEDI AUGUSTINE
96 EMINET BEACON HIGH SCHOOL, JENTA APATA M 15 24 0 24
97 UCHENDU NONSO GODWIN SAINT JOHN VIANNEY SEMINARY, B-LADI M 16 24 0 24
98 DAJAT CELESTINE SCANDY COCIN SECONDARY SCHOOL, MANGU M 16 24 0 24
99 ODESHINA DAPO JUNUCO HIGH SCHOOL, TUDUNWADA M 15 24 0 24
100 AMBIMA JANET C. C. C., GINDIRI F 16 22 2 24
101 PONFA MICHAEL SAINT AUGUSTINES ACADEMY M 16 24 0 24
102 DAJAL FRANCIS NAANMAN SAINT JOSEPHS COLLEGE, VOM M 15 24 0 24
103 NANRUP PONFA SAURI PROGRESSIVE INTERNATAIONAL ACADEMY, LONGBAP F 15 24 0 24
104 DEBORAH BATURE SAINT PIRANS HIGH SCHOOL, ZARAZON F 15 16 7 23
105 OGOLIME ANWULIKA ROCHAS FOUNDATION, COLLEGE, F 16 18 5 23
106 ANOZIE CHIDOZIE G. S. S., WEST OF MINES, JOS M 15 20 3 23
107 OMENI ROSEMARY CHIOOMA ROCHAS FOUNDATION, COLLEGE, F 14 22 1 23
108 CHUKWUDI INNOCENT ENIC INTERNATIONAL ACADEMY M 16 20 3 23
109 LUCKY BAPIZURMING PLATEAU COMPREHNSIVE ACADEMY, TUDUNWADA M 22 1 23
110 MAREN SALEM BWEMALAH HOSANNA INTERNATIONAL COLLEGE, JOS M 15 22 0 22
111 DOGO ZIONAI BERNICE BCA BARKIN LADI F 15 18 4 22
112 CYNTHIA SAMBO BEJUMWA G. S. S., LAMINGO F 14 22 0 22
113 HABIB ADIO ADEYEMI BAPTIST ACADEMY, JOS M 16 22 0 22
114 HISHAM HARUNA SULEIMAN GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, KANAM M 15 22 0 22
115 DANLAMI DALE YERIMA COMMUNITY SECONDARY SCHOOL, TAMBES M 17 22 0 22
116 GOKOK ALPHONSUS SYLVESTER G. S. S., NUELLENG M 13 22 0 22
117 SENGPANYEM LELAYOUM G. S. S. S, LALIN M 15` 22 0 22
118 PETER RUTH BEH DATOMA ACADEMY, KURU F 16 22 0 22
119 BENJAMIN PRISCILLA KINGS SECONDARY SCHOOL, KANGANG F 15 22 0 22
120 ABDULFATTAH ABDULMUBEEN BLOSOM HIGH SCHOOL, JOS M 14 22 0 22
121 KHALID YUSUF HIKMAH COLLEGE, KATAKO JOS M 17 22 0 22
122 AHMED HARUNA SAGEI G. S. S.,KERKER, JOS M 22 0 22
123 DUNG KEFAS NYAM GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, M 18 22 0 22
124 PAUL VICTORIA G. S. S., TUDUN WADA F 15 22 0 22
125 AGWON ATANG IZANG G. S. S., FEDERE M 22 0 22
126 AYOGU AGATHA CHINAZA GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, HEI-BAYFIELD F 17 22 0 22
127 PHILIMON GOKE SHALOM HIGH SCHOOL, VICTORY LANE M 18 22 0 22
128 NAGO BASIL G. S. S., KWALLA M 22 0 22
129 MESHAK NENCHIN YILPAK G. S. S., JING M 17 22 0 22
130 ECHEOFU DEBORAH JOHN GOVERNMENT SECODARY SCHOOL, DOTAN F 17 22 0 22
131 ISAAC COLEMAN JOSEPH REMUS HIGH SCHOOL, R AVENUE M 15 22 0 22
132 ANYEBE THOMAS JOSEPH CITY COMPREHENSIVE SECONDARY SCHOOL, M 16 22 0 22
133 MONDAY DAVOU PAM GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, CHAGWI M 16 22 0 22
134 YAKUBU PATIENCE G. S. S., CHWEL-NYAP F 15 22 0 22
135 SUNDAY QUEEN JATTO CITY COMPREHENSIVE SECONDARY SCHOOL, F 15 22 0 22
136 DAVID OJEWUYI OPEYEMI CITY COMPREHENSIVE SECONDARY SCHOOL, M 15 22 0 22
137 SAMUEL JOSEPH GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, T/WADA M 19 22 0 22

Practice Cowbell Past Questions Online with Detail Solutions – Click Here

2015 Cowbell National Secondary Schools Mathematics Competition Questions and Answers are available for download – Click Here to Download
Access and attempt WAEC and NECO Past Questions Online in over 13 subjects – Click Here
Results arranged in alphabetical order of participating schools (for easy navigation) available for download. Contact Tests Administrator, ASSURE Educational Services, 07063397940, 08050701465, or e-mail admin@assure.com.ng

138 NANNIM VONGBUT G. S. S., ABUDI LANGTANG M 16 22 0 22
139 DAYOK EZEKIEL G. S. S., PANYAM M 18 22 0 22
140 ABDULLAHI SALAMATU ESTEEM PRIVATE SECONDARY SCHOOL, F 17 22 0 22
141 JOSHUA PLANGJI FILIBUS COCIN SECONDARY SCHOOL, MANGU M 16 22 0 22
142 BUKATA MARVEL AYUBA COCIN COMPREHNSIVE COLLEGE, GINDIRI M 15 22 0 22
143 HAJARA ABUBAKAR NUHU BRIGHT ACADEMY, ANGUWAN ROGO F 18 22 0 22
144 ADAME CALEB SAINT PIRANS HIGH SCHOOL, ZARAZON M 16 22 0 22
145 MOHAMMED BELLO BELLO YUNIK ACADEMY,M MANGU M 15 22 0 22
146 INGONAATUL ASO GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, PUSHIT F 16 22 0 22
147 JONATHAN LIKITA NAKAM MEMORIAL, PANYAM M 17 22 0 22
148 NIMMYEL JANGNAP G. S. S., GUIWAN-KOGI M 16 22 0 22
149 SALE NANGPONEN PHILIP OUR LADY OF FATIMA GIRLS F 15 22 0 22
150 WUUMAN NAZAR NUUMAN REMUS HIGH SCHOOL,   AVENUE M 14 18 3 21
151 AJIK ISHAYA MARKUS BAPTIST SCIENCE GRAMMAR M 16 20 0 20
152 MOSES NELSON BISHOPS COLLEGE, JOS M 17 14 6 20
153 NDAM LOHNAN JOSEPH GOVERNMENT COLLEGE, ALONG YELWA ROAD M 18 20 0 20
154 TONGDYEN STEPHEN DADAH GOVERNMENT MODEL SECONDARY SCHOOL, F 15 20 0 20
155 WALSHAK DANJUMA GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, M 16 20 0 20
156 MADUEKWE IZUCHUKWU RHEMA VILLE CHRISTIAN SCHOOL, M 14 20 0 20
157 AJISAFE SADIQ GRACE OF GOD PRIVATE, SHENDM M 17 20 0 20
158 ONU PETER COCIN SALVATION SECONDARY SCHOOL, M 15 20 0 20
159 LUKA SANDARA SUNSHINE INTERNATIONAL SCHOOL, SHARAZAD F 15 20 0 20
160 OKOH STANLEY KELECHI SAINT JOHNS COLLEGE, JOS M 15 20 0 20
161 AUGUSTINE SATPLANG PLATEAU COMPREHNSIVE ACADEMY, TUDUNWADA F 15 20 0 20
162 EKE PRECIOUS NKIRU G. S. S., KUWIRI F 17 20 0 20
163 PRINCE UC HE SAINT MURUMBA COLLEGE, JOS M 20 0 20
164 DANIEL AUGUSTINE DATOMA ACADEMY, KURU F 16 20 0 20
165 GINASHA JULIUS KAMALE SUNSHINE INTERNATIONAL SCHOOL, JOS M 15 20 0 20
166 KHANOBA LAURA RANTYA HIGH SCHOOL, STATE LOWCOS F 14 20 0 20
167 ADAM MUSA AHMED GUMIME MEMORIAL COLLEGE, M 16 20 0 20
168 LOHNA VONGDUI PONFA GOVERNMENT SECCONDARY SCHOOL, ANANGWAARE F 16 20 0 20
169 ABAH ISRAEL SHALOM HIGH SCHOOL, VICTORY LANE M 17 20 0 20
170 EZEKIEL HOASEA BAPTIST HIGH SCHOOL, M 16 20 0 20
171 OBI VIRGINIA G. S. S., TOWNSHIP F 15 18 2 20
172 CLEMENT BETHEL EMINET BEACON HIGH SCHOOL, JENTA APATA M 15 20 0 20
173 BINTUL EMMANUEL BITRUS BILGADE HIGH SCHOOL, M 17 20 0 20
174 NDEN TIMMICIT FAITH F. G. G. C.,LANGTANG NORTH F 17 20 0 20
175 WUYEP Z. NANBUI GAIN DEVELOMENT COLLEGE, M 18 20 0 20
176 HAGGAI AGALLANG RICHA M 16 20 0 20
177 BULUS MILDRED G. S. S., KABONG F 16 20 0 20
178 FOM SANDRA JUGU GOVERNMENT GIRLS COLLEGE, BOKKOS F 15 20 0 20
179 NANSOH LAKUR G. S. S., GUIWAN-KOGI M 16 20 0 20
180 MANGS KYENRET ISA C. S. S., MANGU F 15 18 2 20
181 KAJOLA AYODELE RICHARD ITF STAFF SCHOOL, JOS M 15 20 0 20
182 ZANGDAP KURMICIT F. G. G. C., LANGTANG NORTH F 16 20 0 20
183 ECHOBU ALBERT AUGUSTINE G. S. S., MANGU M 15 20 0 20
184 KAKUNG NENMAN MCAULEY MEMORIAL SECONDARY SCHOOL, BALLANG M 15 16 3 19
185 FASEEKI FRIDAY TEMITOPE AIRFORCE MILITARY SCHOOL, NAF BASE, JOS M 15 16 3 19

Practice Cowbell Past Questions Online with Detail Solutions – Click Here

2015 Cowbell National Secondary Schools Mathematics Competition Questions and Answers are available for download – Click Here to Download
Access and attempt WAEC and NECO Past Questions Online in over 13 subjects – Click Here
Results arranged in alphabetical order of participating schools (for easy navigation) available for download. Contact Tests Administrator, ASSURE Educational Services, 07063397940, 08050701465, or e-mail admin@assure.com.ng

186 FIANLAT JESSICA G. S. S., ROTNORONG F 18 18 0 18
187 AHMADU ADAMU SAINT JOHNS COLLEGE, JOS M 15 18 0 18
188 DUGUM FIDELIS JUDE G. M. S., PANKSHIN M 15 18 0 18
189 GOKUM HILARY G. M. S., PANKSHIN M 16 18 0 18
190 GIDEON KIKLE G. S.S, ABWORDNIS M 18 18 0 18
191 DAMULAK O. JOSEPH G. S. S., POESHIP M 16 18 0 18
192 MUNKAILA MUHAMMED G. S. S., BUAN SHENDAM M 18 18 0 18
193 PAM ZAKKA ADAMU G. S. S, DU M 17 18 0 18
194 OLAWUYI FAVOUR OLAJUMOKE FAITH ACADEMY, JOS F 13 18 0 18
195 KHALID OGUCHE BLOSSOM HIGH SCHOOL, JOS M 14 18 0 18
196 TABOET MOSES C. K. C. C, SHENDAM M 17 18 0 18
197 HOOMSUK SHALTOE PETER G. S.S, BUANSHENDA M 16 18 0 18
198 ABDULLATEEF FATIMA BLOSSOM HIGH SCHOOL, JOS F 15 18 0 18
199 EZEKIEL BENJAMIN JALLA G. S. S., BUKURU M 18 0 18
200 GABRIEL SHENENI G. S. S, LAMINGO M 15 18 0 18
201 GLADY SHABILA TONGKOP G. S. S., CHIGWONG F 16 18 0 18
202 PIKATDA LUKA GODIYA G. S. S., ASA F 16 18 0 18
203 SHITLEMWA DESHI DESHI SHITLEMWA KOILAWAG F 18 18 0 18
204 CONELIUS RANGLAT TSENTO P. C . C. NPAP M 19 18 0 18
205 YELKOPBA SIMON PANMA TRINITY MISSIONARY COLLEGE, PANKSHIP F 15 18 0 18
206 DAVID AZI RUTH ANGLICAN HIGH SCHOOL, PANKSHIN F 16 18 0 18
207 YILRT FILIBUS GOOD SHEPHERD COLLEGE, M 17 16 2 18
208 NANKWAT S. DAPEN G. S. S., MUGULUM CHIPPMBI M 18 18 0 18
209 OBISESAN IKEOLUWA HOSANNA INTERNATIONAL COLLEGE, F 15 18 0 18
210 CHOJI JOSEPH DUNG G. S. S., CHUGWI VWANG M 17 18 0 18
211 DANKAI JOHN JOANNE EDUCARE CHOSEN HIGH SCHOOL, F 15 18 0 18
212 WALSHK CLIFFORD PLATEAU COMPREHNSIVE ACADEMY, M 18 0 18
213 DANIEL BLESSING DIFUT G. S. S., MANGU HAILE F 17 18 0 18
214 KOPTUNG NANMAN KEFAS GOVERNMENT GIRLS COLLEGE, BOKKOS F 16 18 0 18
215 BULUS NEHEMIAH ADAMU G. S. S., JAKATAI M 15 18 0 18
216 OKOOBOH SPLENDOUR ESELE GIRLS HIGH SCHOOL, GINDIRI F 14 18 0 18
217 AYUBA WILLIAMS YUNUSA HOPE CHRISTIAN SCHOOL, GINDIRI M 16 18 0 18
218 BULUS SHIMSHAK KATING HOPE CHRISTIAN SCHOOL, GINDIRI M 17 18 0 18
219 PAUL LONGNAN SILAS YUNI CAC ACADEMY, MANGU M 14 18 0 18
220 OKORO ARUA ELEKWA G. S. S., LARANTO M 16 18 0 18
221 TANBYEN VONGJEN G. S. S., DADUR F 18 18 0 18
222 KARGWAK SHEDAM TAHDOK SALAMA HIGH SCHOOL, PILGANI M 18 0 18
223 NIMZIMG NANTIP NIMBAAAR SECONDARY SCHOOL, PYAL LANGTANG M 16 18 0 18
224 BILDAD YOHANNA PROGRESSIVE INTERNATAIONAL ACADEMY, LONGBAP M 14 18 0 18
225 DASHE PANKPAK PROGRESSIVE INTERNATAIONAL ACADEMY, LONGBAP M 14 18 0 18
226 FATIMA ZAKARIYYA ABDULWAHAB GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, JARAWA F 17 18 0 18
227 JOB CHENEMI AHMADU G. S. S, HWAK KURU M 18 16 1 17
228 ADZENDA TITUS TERLUMUN FEDERAL GOVERNMENT COLLEGE, M 16 12 5 17
229 TANKO AMINCHI BAYA MWANSAT COLLEGE, MAMGU M 16 14 3 17
230 MOSES JOSEPH AMANGAI GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, BUKURU M 16 16 0 16
231 DANJUMA NENGAK MCAULEY MEMORIAL SECONDARY SCHOOL, BALLANG M 16 16 0 16
232 MAWIRN SALEH G. C., DENGI M 19 16 0 16
233 ODOH GIFT MCAULEY MEMORIAL SECONDARY SCHOOL, BALLANG F 16 14 2 16

Practice Cowbell Past Questions Online with Detail Solutions – Click Here

2015 Cowbell National Secondary Schools Mathematics Competition Questions and Answers are available for download – Click Here to Download
Access and attempt WAEC and NECO Past Questions Online in over 13 subjects – Click Here
Results arranged in alphabetical order of participating schools (for easy navigation) available for download. Contact Tests Administrator, ASSURE Educational Services, 07063397940, 08050701465, or e-mail admin@assure.com.ng

234 ZACCHAEUS TRUST COMMUNITY SECONDARY SCHOOL, TAMBES M 17 16 0 16
235 ABDUSALAM JIBRIN ALIYU GUMI MEMORIAL COLLEGE, M 17 16 0 16
236 RACHAEL EZEOGU G. S. S., KUWIRI F 17 16 0 16
237 REJOICE ARIN MOSES GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, FOBUR F 16 16 0 16
238 MUSA ISHAYA YAKUBU G. S. S., CHWEL-NYAP M 18 16 0 16
239 EMMANUEL PAUL INALEGWU COCIN SECONDARY SCHOOL, NEW ABUJA DADINKOWA M 14 16 0 16
240 LEONARD ISRAEL STARTRITE HIGH SCHOOL,   LOMAYSABON M 14 16 0 16
241 SHAMSUDDEEN MUHAMMAD NUHU GUMI MEMORIAL COLLEGE, YEL M 17 16 0 16
242 DANIEL RETNAN YILKYES GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, T/LIWADA F 16 16 0 16
243 DASHE MICHAEL NAANKUN COLLEGE OF MARY IMMACULATE, JOS M 16 16 0 16
244 MATTHEW BANRET KINGS SECONDARY SCHOOL, KANGANG F 16 16 0 16
245 ADODUWA ADOKELE SAMSON G. S. S., HWAKURU M 18 16 0 16
246 UMARU JEDIDAH ECWA STAFF SCHOOL, JOS F 15 14 2 16
247 OROLEKE OLUWATOBI BLESSING BAPTIST HIGH SCHOOL, JOS F 15 16 0 16
248 VOELDNG MNISAMART DAWIAWG IC INTERNATIONAL ACADEMY, UNGWAN-TAM M 13 16 0 16
249 IBRAHIM ABIGAIL JOHN G. G. S. S., SHENDAM F 16 16 0 16
250 IBRAHIM ISHAKUKACHALLA GOVERNMENT MODEL SECONDARY SCHOOL, DENGI M 15 16 0 16
251 TARANA SAMUEL DOKA BRAIN FIELD ACADEMY, GILLING F 15 16 0 16
252 OCHEME JAMES OKPE G. S. S., WEST OF MINES, JOS M 15 16 0 16
253 MARIYOM BITRUS PLATEAU COMPRENHSIVE, TUDUNWADA M 16 0 16
254 ONOGU MERCY STARTRITE HIGH SCHOOL, SABON BARIKI F 14 16 0 16
255 ABUGU JJENNIFER LEARNING FIELD INTERNATIONAL ACADEMY, JGIZAPATA F` 16 16 0 16
256 MUTDYEN CHRISTOPHER GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL , BOKKOS M 15 16 0 16
257 TONGKUT PANAN AUTA G. S. .S., NGOKSAR M 17 16 0 16
258 STEPHEN GEOFFREY RINKAT G. S. S., HOROP M 19 16 0 16
259 MAKWIN DATNIN DANLADI COCIN COMPREHNSIVE COLLEGE, GINDIRI F 15 16 0 16
260 HASSA JOSHUA DANBOY I G. S. S., HEI-RAYFIELD M 14 16 0 16
261 OBADJAHI JUDITH KEFAS G. S. S., LAMINGO F 16 16 0 16
262 DANJUMA KATLONG G. S. S., WEST OF MINES, JOS F 17 12 4 16
263 MARKUS CELESTINA MANGAI DATOMA ACADEMY, KURU F 15 16 0 16
264 JEOPHAN LONGRET G. J. S. S., JAKATAI F 15 16 0 16
265 EZE OGOCHUKWU CALISTA ABBAH MEMORIAL COLLEGE, AIRPORT ROAD F 15 16 0 16
266 CLEMENT PANTONG NAKAM MEMORIAL, PANYAM M 17 16 0 16
267 WALA NAPCHANG JAMES GOVERNMENT MODEL SECONDARY SCHOOL, LANGTANG M 17 16 0 16
268 LOHPON SHALFA SALAMA HIGH SCHOOL, PILGANI M 15 16 0 16
269 BABATUNDE OLUWATOSIN FOUNDATION HIGH SCHOOL, F 15 12 3 15
270 KHANOBA NORA RANTYA HIGH SCHOOL, STATE LOWCOS F 14 14 1 15
271 GODFREY TIMJUL MIRI SHANSHAT SECONDARY SCHOOL, MANNGWANG M 18 14 0 14
272 JIMITO KURNAP NANSEL SHANSHAT SECONDARY SCHOOL, MANNGWANG F 16 14 0 14
273 NIMMYEL SHANKAT SALAMA HIGH SCHOOL, PILGANI F 15 14 0 14
274 BADAITAB ITHADISA NI MBARIS SECONDARY SCHOOL, PYALLANGTANG F 15 14 0 14
275 OTIEH CHIOMA REJOICE EXCELLENCE BRIDGE INTERNATIONAL COLLEGE, JOS F 15 14 0 14
276 KEFASISAN MARAFA FOUNDATION PRIVATE SECONDARY SCHOOL, KABWIR M 16 14 0 14
277 THEOPHILUS IBRAHIM SWATKTA TRINITY MISSIONARY COLLEGE, PANKSHIP M 16 14 0 14
278 EMMANUEL GONDIM BARNABAS GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, WOKKOS M 19 14 0 14
279 FELIX MORGAK ANGLICAN HIGH SCHOOL, PANKSHIN M 15 14 0 14
280 JOHN UKER EMMANUEL GOVERNMENT COLLEGE, PANKS M 16 14 0 14
281 ISAAC SATLE G. S. S., LONGKAT F 15 14 0 14

Practice Cowbell Past Questions Online with Detail Solutions – Click Here

2015 Cowbell National Secondary Schools Mathematics Competition Questions and Answers are available for download – Click Here to Download
Access and attempt WAEC and NECO Past Questions Online in over 13 subjects – Click Here
Results arranged in alphabetical order of participating schools (for easy navigation) available for download. Contact Tests Administrator, ASSURE Educational Services, 07063397940, 08050701465, or e-mail admin@assure.com.ng

282 EZE PRECIOUS BISHOPS COLLEGE, JOS F 15 14 0 14
283 DABO MARYAM ESTEEM PRIVATE SECONDARY SCHOOL, NASARAWA F 17 14 0 14
284 PETER PONZHI GOVERNMENT MODEL SCHOOL, LANGTANG M 18 14 0 14
285 SUNNY OLORUNFEMI PETER SENIOR SECONDARY SCHOOL, KABONG M 16 14 0 14
286 NANSIK PIRFA AUTA GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, GABONGIDA F 15 14 0 14
287 PIASOLDOGNAAN EMMANUEL OUR LADY OF FATIMA GIRLS F 15 14 0 14
288 VONGS REMEMBER BAPTIST HIGH SCHOOL, GAMAKAI M 14 14 0 14
289 KOPLONG KUSANAAN KATSNA GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, LALIN F 14 14 0 14
290 HARUNA ZAINAB KADEL G. M. S., DENGI PANKSHIN F 14 14 0 14
291 MAJI CATHERINE SENYON OLF G. S. S., SHENDAM F 17 14 0 14
292 NANZANG AMOS TELKWEL BAPTIST HIGH SCHOOL, MAKIN M 18 14 0 14
293 MORET BALA DALENG GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, PANKSH F 16 14 0 14
294 MARY DAHORO GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, KUMBUL F 16 14 0 14
295 CHINRIMWA GIDEON GONERIT MEMORIAL COLLEGE, KANKELGA TUWAN F 15 14 0 14
296 JOHN KOPODIYEL G. S. S., GULUM CHIP M 18 14 0 14
297 MUHAMMED ABUBAKAR G. S. S., LARANTO M 18 14 0 14
298 AYO PEACE OCHANYA EXCELLENCE BRIDGE INTERNATIONAL COLLEGE, JOS F 14 14 0 14
299 KUDIRAT ADEGBOYEGA BILGADE HIGH SCHOOL, JOS F 16 14 0 14
300 ESLA CHRIS MAMMAN EDUCARE CHOSEN HIGH SCHOOL, M 14 14 0 14
301 RINDAPNATIM YERO GAIN DEVELOMENT COLLEGE, PILGANI LANGTANG M 15 14 0 14
302 OBODO BLESSING MESSIAH COLLEGE, UGANAROPP BLADI F 15 14 0 14
303 PONSEL JOHN ALEX JOHN G. S. S., MABUDI LANGTANG M 14 0 14
304 FINE OJOR AKWA GOVERNMENT GIRLS COLLEGE, BOKKOS F 15 14 0 14
305 MARMLYDIA IBRAHIM G. S.S., NGOKKAR F 14 0 14
306 YAKUBU ASHOM AJIJI GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, FOBUR M 16 14 0 14
307 DANLADI ELISHA NYALSON ITF STAFF SCHOOL, JOS M 15 14 0 14
308 PAM DANIEL KEVIN GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, BURURU M 18 14 0 14
309 HAUWA JIBRIL MUSA GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, PUSHIT F 16 14 0 14
310 ZHITUR JOEL NANSEL G. S. S., PANGNA LANGTANG M 15 14 0 14
311 ZAKARI LAWAN G. S. S., CHANSO M 14 14 0 14
312 AYUBA NANRIBET MAIDOKI G. S. S., JAKATAI M 15 14 0 14
313 AGWOM AZI IZANG G. S. S. KERKEER M 16 14 0 14
314 SAMUEL TIMOTHY KINGS SECONDARY SCHOOL, KANGANG M 17 12 0 12
315 BITRUS MADOR G. S. S., KYAN RIKKOS M 17 12 0 12
316 PAUL BEJI GOFUNG FUNDAMENTAL SECONDARY SCHOOL, KABWUR M 15 12 0 12
317 GABKWET MANGGAI BATONG GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, TAL M 16 12 0 12
318 VELLE NANSEL GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, LALIN M 14 12 0 12
319 TONGRIYANG JONAH UWAR COCIN SALVATION SECONDARY SCHOOL, F 15 12 0 12
320 MIRI WALBAP GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, SHENDAM F 17 12 0 12
321 TEACHER ZAINAB USMAN BRIGHT ACADEMY, JOS F 18 12 0 12
322 AUGUSTINE MICHAEL DI-WENG SAINT PHILIPS ACADEMY,   JOS M 16 12 0 12
323 NIMMYEL JOY YILBYEN GOVERNMENT MODEL SCHOOL, LANTANG F 15 12 0 12
324 SUNDAY ISRAEL GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, KABONG M 16 12 0 12
325 SHUAIBU AISHA ABDULAZIZ G. S. S., TOWNSHIP JOS F 16 12 0 12
326 COLLLINS SAMUEL CHUKWU BAPTIST HIGH SCHOOL, TUNKUS ROAD M 16 12 0 12
327 SUMAN GODIYA DANKUNAMA G. S. S., SABONGIDA F 16 12 0 12
328 SUNDAY DACHOMO DALYOP G.S. S., JOS M 17 12 0 12
329 ABAFRAS SGKYENOR PREGRESS TRINITY MISSIONARY COLLEGE, PANKSHIP F 16 12 0 12

Practice Cowbell Past Questions Online with Detail Solutions – Click Here

2015 Cowbell National Secondary Schools Mathematics Competition Questions and Answers are available for download – Click Here to Download
Access and attempt WAEC and NECO Past Questions Online in over 13 subjects – Click Here
Results arranged in alphabetical order of participating schools (for easy navigation) available for download. Contact Tests Administrator, ASSURE Educational Services, 07063397940, 08050701465, or e-mail admin@assure.com.ng

330 OGAZI CHRISTOPHER BISHOPS COLLEGE, JOS M 16 12 0 12
331 GLADYS DAYO ENDONG PLATEAU BILINGAUL SCHOOL, KASHIMIBRAHIM F 15 12 0 12
332 NWAMETU JENNIFER CHISOM LEARNING FIELD INTERNATIONAL ACADEMY, JGIZAPATA F 16 12 0 12
333 LAR MANCHANG ALEX GAIN DEVELOMENT COLLEGE, PILGANI LANGTANG M 15 12 0 12
334 SATANLEY FAVOUR MESSIAH COLLEGE, GANAROPP BLADI F 14 12 0 12
335 JOB ALFRED SOLOMON G.S.S., HOROP M 19 12 0 12
336 A.LI EMMANUEL ANGUT GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, SHEN BUKURU M 18 12 0 12
337 OGUBUNKA JOHNPAUL G. S. S., TOWNSHIP M 17 12 0 12
338 SAIDU BAKO SAIDU G. S. S., PUSHIT M 16 12 0 12
339 BITRUS BIMORRIT TAMI GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, MANGU F 17 12 0 12
340 ADAM MUHAMMAD G. S. S., LARANTO, JOS M 18 12 0 12
341 MAICHBI KYENPIA YAKUBU MWANSAT COLLEGE, MAMGU F 15 12 0 12
342 FELIX NANPON GOVERNMENT COLLEGE, LGT M 17 12 0 12
343 INUWA FWANGDEN HARUNA G. S. S., CHANSO M 15 12 0 12
344 DOPSAL NAJUL O. GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, MBAN M 18 12 0 12
345 NDAM LTELFIN 12 0 12
346 ZUBAIDA HARUNA USMAN BRIGHT ACADEMY, ANGUWAN ROGO F 18 8 3 11
347 MAFENG DALYOP PAM COLLEGE OF MARY IMMACULATE, JOS M 18 10 0 10
348 AUGUSTINE YILTAWE JAMBGS COMMUNITYB SEC. SCHOOL, TAMBE M 17 10 0 10
349 SAMUEL NKEN DUNGJI GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, WOKKOS M 19 10 0 10
350 DORCAS PAM GYANG SUMMIT INTERNATIONAL COLLEGE, ANGWAN MISSION F 16 10 0 10
351 KATUGWA TABITHA RHEMA VILLE ACADEMY, KUFANGR F 14 10 0 10
352 DANGWAM CLIFFORD C. K. C. C, SHENDAM M 15 10 0 10
353 REJOICE DANIEL NDAHI BILGADE HIGH SCHOOL, JOS F 16 10 0 10
354 AYIKU REBECCA GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, F 15 10 0 10
355 EKWEBELEM FRANCES GRACE OF GOD PRIVATE, TOTAL SHENDAM F 16 10 0 10
356 RAMJUL CHIRVEN MARCHAP GOVERNMENT SCHOOL, PANGNA M 10 0 10
357 AJAYI ENEYE STEPHEN SCIENCE DAY PRIVATE SCHOOL, RIKKOS m 16 10 0 10
358 MICHEAL PHILIP NEGEDU GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, BUKURU M 15 10 0 10
359 NIMDENBA DANLADI DIMAS IC INTERNATIONAL ACADEMY, UNGWAN-TAM M 14 10 0 10
360 GODSAVE SIMON GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, POEHIP M 15 10 0 10
361 LEKCHI BWETCHIIA JACOB GOOD SHEPHERD COLLEGE, F 16 10 0 10
362 PONFA MANLUNG KUMS GOVERMNENT COLLEGE, PNK M 16 10 0 10
363 SUMATA ABEL RODAFE ANGLICAN HIGH SCHOOL, PANKSHIN F 16 10 0 10
364 SIWOBI TOCHUKWU RANTYA HIGH SCHOOL, STATE LOWCOS M 15 10 0 10
365 JEFFREY PETER ARIN BETHEL HIGH SCHOOL, MINGO ROAD M 16 10 10
366 KYENNAN CALEB ODERINLO REMUS HIGH SCHOOL, FEDERAL LOWCOS M 10 0 10
367 GYANG YAKUBU CHUNDUNG SAINT LOUIS COLLEGE, JOS F 15 6 4 10
368 PEACE ILIYA DOMA GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, F 16 10 0 10
369 SHEDRACK SEKYEN G. S. S., PANYAM F 15 10 0 10
370 HAFSAT ZAKARI G. S. S., CHANSO F 14 10 0 10
371 UKEH BLESSING CHIAMAKA COCIN SECONDARY SCHOOL, DADIN KOWA F 14 10 0 10
372 UREN ZAKARIA MARY G. S. S., CHIDELNYAP F 17 10 0 10
373 STEPHEN CHATITY GOFUP YUNIK ACADEMY,M MANGU F 14 10 0 10
374 MOSES AMOS GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, DADUR M 19 10 0 10
375 CHRISTOPHER CHIMA NIMBAR SECONDARY SCHOOL, PYAL LANGTANG M 17 10 0 10
376 AMWE ELISHA JUNICO HIGH SCHOOL, M 16 8 0 8
377 YAHAYA ISHAQ TIJJANI GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, M 18 8 0 8

Practice Cowbell Past Questions Online with Detail Solutions – Click Here

2015 Cowbell National Secondary Schools Mathematics Competition Questions and Answers are available for download – Click Here to Download
Access and attempt WAEC and NECO Past Questions Online in over 13 subjects – Click Here
Results arranged in alphabetical order of participating schools (for easy navigation) available for download. Contact Tests Administrator, ASSURE Educational Services, 07063397940, 08050701465, or e-mail admin@assure.com.ng

378 GADDAFI ABDUSSALAM G. S. S., YELWA-ZANGAM M 17 8 0 8
379 JOHN UGOCHUKWU JOHN SCIENCE DAY PRIVATE SCHOOL, BAUCHI RING ROAD M 15 8 0 8
380 OKOYE JOHNPAUL CHIDOZIE SAINT MURUMBA COLLEGE, JOS M 15 8 0 8
381 ABRAHAM EVESHOYA JOSEPH GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, HAWK M 17 8 0 8
382 DABES MATHIAS G. S. S, HWOLSHE M 19 8 0 8
383 DETA SHALLOM SUMMIT INTERNATIONAL COLLEGE, ANGWAN MISSION M 14 8 0 8
384 DALENG TAPSHAK DANJUMA G. S. S., MANGU HALLE M 17 8 0 8
385 SUNDAY ISAH NANMI GOVERNMENT SECONDARY SCHOOL, GUNYALLANG F 18 8 0 8
386 DANLADI BANDE G. S. S., FAMKO M 18 8 0 8
387 TJILANG ABEDNAGO GOLRIT SAINT HELENS, TAMBES PANKSHI F 16 6 0 6
388 ATAMA CHRISTINE IDOTU FOUNDATIONS ACADEMY, METROPOLITAN F 18 6 0 6
389 ESTHER ADEOYE OLUWAKEMI FOUNDATION HIGH SEC. SCHOOL, JEVICHO F 15 6 0 6
390 ZWALNAN N. NIMMYEL G. S. S., WANKOGI M 16 6 0 6
391 AYOMOH JANET F. G. G. C., LANGTANG NORTH F 15 6 0 6
392 JOSEPH PLANGHAK NDIYAN G. S. S., MANGU M 15 6 0 6
393 UGWUOYIFIYE GLORIA SANIT PHILIPS ACADEMY, TINA JUNCTION F 15 6 0 6
394 JOHN OGBU PLATEAU BILINGAUL SCHOOL, KASHIMIBRAHIM M 18 6 0 6
395 JOEL DAYIT JOSEPH G. S. S., MUGULUM CHIPPMBI M 18 6 0 6
396 LONGJI GODFREY PETER HOPE CHRISTIAN SCHOOL, GINDIRI M 17 4 0 4
397 HABILA PAM ELIZABETH G. S. S., ROTNORONG F 17 4 0 4
398 THOMAS FAITH SAINT PHILIPS ACADEMY, TINA JUNCTION F 16 2 0 2

Please Click Here to download the results in PDF

For enquiries, contact:
Tests Administrator,
ASSURE Educational Services
Broad Street, Lagos
admin@assure.com.ng
07063397940, 08050701465

Tests Administrator,
ASSURE Educational Services
07063397940, 08050701465
admin@assure.com.ng
www.assure.com.ng

Leave a Comment